SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

TAK TAK 2

L250.00

Ndodhi magjike me fëmijë
Miriami ka dëshirë të qëndrojë në shtëpi e të luajë në vend që të shkojë në shkollë… Sa e mërzitshme shkolla! Maksi urren të lahet dhe e ka vërtet tmerr të bëjë banjë! Brrr, pse duhet të hyjë në atë vaskë plot me ujë, xhanëm?! Të gjithë e dimë se fëmijët janë tekanjozë. Ndërsa pak kush e di se nëpër shtëpi ndodhin gjëra magjike.

Përshkrimi

Autor: Davide Boosta Dileo
Përktheu: Teuta Meci
ISBN: 978 9928 08 3227

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “TAK TAK 2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '