SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Nikolasi i vogël në pushimet verore

L600.00

Nikolasi i vogël kësaj radhe na rrëfen se si i kalon një pjesë të pushimeve verore me prindërit në një hotel buzë detit dhe pjesën tjetër në një kamp veror. Pushimet e tij janë një festival i këndshëm zbavitjesh, lojërash, miqësish, zënkash mes çamarrokësh. Nikolasi do të ndajë me lexuesin ngjarjet gazmore të jetës në kamp me shokë, zbavitjet në natyrë, në plazh, argëtimet, madje edhe letrat që këmbehen me prindërit e plot aventura.

 

Përshkrimi

Autorë: Rene Goscinny, Jean-Jacques Sempe
Përkthyer nga Adrana Koxha
ISBN 978-9928-08-336-4

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Nikolasi i vogël në pushimet verore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '