SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

 Ne tani lexojmë vetë

L400.00

Antologji, 26 tregime, përralla dhe poezi!
Autore: Adelina R. Mamaqi
Ilustrimet: Ledia Kostandini
ISBN 978-9928-08-441-5

Përshkrimi

Jeni në klasë të parë! Sapo keni mbaruar abetaren! Antologji e dedikuar për fëmijët që sapo kanë mësuar të lexojnë! Tashmë mund të lexoni vetë librin Tuaj! Praktikoni leximin dhe argëtohuni me historitë e bukura! 26 tregime, përralla dhe poezi!

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “ Ne tani lexojmë vetë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '