SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Mos, do zgjidhem senator

L500.00

Shkolla e çuditshme po bëhet akoma më e çuditshme! Dita e zgjedhjeve po afron. Pa vrisni pak mendjen se kush po kandidon për senator të klasës… Ei Xhei dhe Andrea! Kryebashkiaku Habëll do t’iu mësojë fëmijëve të gjitha marifetet e politikës dhe se çdo votë ka rëndësi. Kush do të fitojë? Kush do të humbasë? Dhe kush do të puthë një bebe? Iii, sa e shpifur!

Përshkrimi

Autor: Dan Gutman
Piktor: Jim Palliot
Përktheu: Petro Plasa
ISBN: 978-9928-08-444

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Mos, do zgjidhem senator”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '