SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Mister Ash – oazi i sekreteve

L700.00

Autore: Valbona Banka
ISBN: 978-9928-08-642-6

 

Përshkrimi

Asnjë prej tyre s’e di ku po shkon dhe pse. Grupet janë zgjedhur enkas, me anëtarë që ruajnë me këmbëngulje të fshehtën e jetës së vet, pa më të voglën dijeni për të përbashkëtën që i lidh.
Një hije lëvizëse, që e zbulojnë papritmas buzëmbrëmjen e parë të mbërritjes në destinacion, duke parë nga dritaret e dhomave, nuk afrohet kurrë aq shumë sa të mund t’ia shohin fytyrën.
Gjithnjë duke u përpjekur të mos vihet re, silueta misterioze i ndjek në ekskursionet e tyre në pyll ose në plazhin që prej vitesh nuk është shkelur nga këmba e njeriut.
Kush është MISTER ASH? Cili është misteri që fsheh?
Një lexim me të papritura, plot mistere për t’u zbuluar, që do ju mbajnë pezull…

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Mister Ash – oazi i sekreteve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '