SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Mësuesi i shkencës është i marrosur

L500.00

Mësuesi i shkencës është i marrosur është pjesë e serisë Shkolla ime e çuditshme. Doker është një shkencëtar i marrosur. Ai bën  eksperimente të çuditshme dhe ka një të qeshur djallëzore si kakarisje. Gjithashtu ai ka shpikur një makinë që punon me patate. Z. Doker është mësuesi më i paparë i shkencës. Mos vallë ai po bëhet gati të sundojë botën?

Përshkrimi

Autor: Dan Gutman
Piktor: Jim Palliot
Përkthyese: Nisela Gjikaj
ISBN:978-9928-08-371-5

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Mësuesi i shkencës është i marrosur”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '