SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Mangu dhe Bizu – Në të mirë dhe në të keq

L1,000.00

Autor dhe ilustrues: Kai Pannen
Përktheu: Migena Sejdini
ISBN: 978-9928-08-596-2

Përshkrimi

Mangu dhe Bizu bënin një jetë të qetë në shkurrnajën e ahut. Një ftesë e dyshimtë nga teto Kasandra i nxjerr nga rutina e përditshme. Pavarësisht mosbesimit vendosin ta pranojnë, por kur mbërrijnë në rrjetën e tetos, ajo është zhdukur. Shtëpia ishte krejtësisht e përmbysur, sikur të kishte ndodhur një përleshje. Çfarë të ketë ndodhur vallë? Mangu dhe Bizu vendosin të zgjidhin misterin.

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Mangu dhe Bizu – Në të mirë dhe në të keq”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '