SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Kur Ana takoi yllin e detit

L850.00

Autore: Laureta Lilaj
Ilustruese: Ledia Kostandini
ISBN: 978-9928-08-584-9

Përshkrimi

Ana dhe familja e saj është e detyruar të largohet nga shtëpia ku jeton drejt një qyteti të vogël, ku nuk njeh askënd. Me heshtjen e saj, fsheh diçka që ngjall kureshtjen e shoqeve dhe shokëve të saj për ta zbuluar.
Një histori nga e kaluara ku miqësia fiton mbi gjithçka!

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Kur Ana takoi yllin e detit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '