SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Kikirika Xhons dhe qyteti i ilustruar

L1,150.00

Autor: Rob Biddulph
Përktheu: Petro Plasa

Përshkrimi

Disa legjenda lindin, të tjerat vizatohen…
Vizatimi e mahnit Kikirika Xhonsin më shumë se çdo gjë tjetër, por, megjithatë, ai nuk ia zgjidh dot hallet. Në fillim i zhduket i ati, më pas i duhet të ndjekë një shkollë që nuk e duron dot, deri ditën kur gjen lapsin e pajisur me fuqi të jashtëzakonshme. Papritmas, ajo gjendet në një botë plot ngjyra, vizatime, por edhe rreziqe, që nuk i kishte përfytyruar më parë. Dhe, ndoshta, atje do të mund të zbulojë se çfarë i ka ndodhur të atit.
Ky është libri i parë, pjesë e një serie mbi artin dhe miqësinë e vërtetë, i mbushur me aventura të jashtëzakonshme, krijuar nga mjeshtri dhe autori i Draw With Rob.
Një udhëtim emocionues në një botë magjike të mbushur me humorin e shkëlqyer të Robit.

 

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Kikirika Xhons dhe qyteti i ilustruar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '