SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Hoteli s’ke çfarë sheh këtu

L750.00

Mirë  se vini te Hoteli “S’ke çfarë sheh këtu” për krijesa magjike, ku E ÇUDITSHMJA është normale për Frenkin dhe prindërit e tij, të cilët drejtojnë hotelin. Kur i dërguari i një përbindëshi njofton ardhjen e afërt të Grogbahut, princit të përbindëshave, ata i vihen punës për t’u siguruar që ta mirëpresin siç duhet një mysafir kaq të rëndësishëm. Por sakaq, duket qartë se familja Banister do ta ketë të vështirë të përballojë kërkesat e princit dhe shpurës së tij të pafundme, sidomos kur del se princi harbut fsheh një sekret…

Përshkrimi

Autor: Steven Butler
Ilustruar nga Steven Lenton
Përkthyese: Anxhela Çikopana
Isbn: 978-9928-08-4514

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Hoteli s’ke çfarë sheh këtu”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '