SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Historia e pabesueshme e dardhës gjigante

L1,200.00

Një histori plot aventura dhe emocione për fëmijë shkruar nga Jakob Martin Strid.
ISBN: 978-9928-08-487-3

Përshkrimi

Kjo histori zë fill në Qytezën e Diellit, kur dy miqtë për kokë, Maçi dhe Sebastiani, duke peshkuar pranë portit, gjejnë një shishe me mesazh brenda. Mos vallë mesazhi vjen nga JB-ja, Kryetari i Bashkisë së qytezës, i cili është zhdukur pa nam e nishan që prej një viti? A ekziston vërtet Ishulli i Panjohur? Por lundrimi për atje rrezikohet  nga Piratët Gjakatarë, Dragoi i Tmerrshëm dhe Detit i Zi Sterrë. Për të mos folur pastaj për farën që gjetën brenda shishes dhe se çfarë mund të ndodhë nëse e mbjellin.

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Historia e pabesueshme e dardhës gjigante”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '