SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Dante Qullaci

L600.00

Shokët e klasës më thërrasin Dante Qullaci. Prindërit e mi janë Super-Vega-Vegjetarianë, pra ata më ushqejnë vetëm me fara, ndërsa unë ëndërroj një hamburger me tre shtresa dhe majonezë. Njeriu i vetëm i shëndetshëm mendërisht në familjen time, gjyshja ime e adhuruar Leopoldina, befas vdiq! Mund të konkurroja për çmimin Fatkeqi i vitit. Pak a shumë, kjo ishte ajo çka mendoja përpara se të zbuloja trashëgiminë e gjyshe Leopoldinës. Përpara se të katapultohesha në Polin e Veriut, përpara se të ndiqesha nga… Pra, përpara! Tani gjërat kanë ndryshuar shumë.

Përshkrimi

Autore: Isabella Paglia
Ilustrimet nga Adriano Gon
Përktheu: Erion Kristo
ISBN 978-9928-08-366-1

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Dante Qullaci”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '