SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Aventurat e jashtëzakonshme të Sharlotës – Magjepsësja e krimbave

L700.00

Urraa, më në fund erdhën pushimet! Fermat janë plot me KAFSHË dhe Lotës i pëlqejnë aq shumë. Veçanërisht që kur ka zbuluar sekretin e fyellit të saj magjik që shërben për të magjepsur gjarpërinjtë! E teksa Lota vihet në kërkim të gjarpërinjve bavarezë, përpiqet të zbulojë se kush tjetër do të vallëzojë nën tingujt e muzikës së fyellit të saj. Një libër që të përpin, të bën të qeshësh dhe të lë pa fjalë!

Përshkrimi

Autore: Alice Pantermüller
Ilustruese: Daniela Kohl
Përktheu: Migena Sejdini
ISBN: 978-9928-08-448-4

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Aventurat e jashtëzakonshme të Sharlotës – Magjepsësja e krimbave”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '