SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Nikolasi i vogël dhe shokët e tij

L600.00

Njërit prej shokëve prindërit i plotësojnë çdo dëshirë. Një shok tjetër është i përkëdheluri i mësueses, një tjetër më i forti i klasës, njëri e ka babin polic një tjetër është i fundit i klasës në mësime, ndërsa një tjetri i pëlqejnë lojërat magjike. Një shok tjetër  ka qejf historitë me aviatorë. Po është edhe një djalë  bullafiq. Të gjithë këta së bashku formojnë një grup shokësh të paparë me aventurat e të cilëve do të shkriheni së qeshuri:  Xhefri, Anjani, Edi, Ryfysi, Kloteri, Maksi, Xhoi, Alcesti, dhe sidomos Nikolasi i vogël ! Pa harruar edhe vogëlushen Maria, e cila është shumë e zonja për të organizuar konkurse se kush bën më shumë kollotumba apo kush i ha më shpejt ëmbëlsirat.

 

Përshkrimi

Autorë: Rene Goscinny, Jean-Jacques Sempe
Përkthyer nga Adrana Koxha
ISBN 978-9928-08-363-0

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Nikolasi i vogël dhe shokët e tij”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '