SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Kepler 62 – Ftesa

L850.00

Autor: Bjorn Sortland dhe Timo Parvela
Ilustrues: Pasi Pitkanen
Përkthyese: Silvana Berki
ISBN 978-9928-08-594-8 (Kolana)
ISBN 978-9928-08-595-5 (Vol.1)
Mosha 9+

Përshkrimi

Toka është mbipopulluar dhe burimet e saj po shterojnë. Ari, një djalosh trembëdhjetëvjeçar, kujdeset për vëllain e tij të sëmurë, Jonin. Së bashku ata nisin të luajnë një lojë kompjuterike të re dhe të vështirë, të quajtur Kepler62, e cila është shumë e vështirë për t’u fituar. Askush nuk e di se çfarë ndodh me ata që e kalojnë nivelin   apo nëse Kepler62 është thjesht një lojë. Ky është vetëm fillimi i një aventure mahnitëse. Bëhu pjesë e historisë së një aventure hapësire të paparë!
Seri për fëmijë, e ilustruar me ngjyra, plot me emocione dhe aventura që i jep krahë imagjinatës dhe e lehtë për t’u lexuar.

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Kepler 62 – Ftesa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '