SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Aventurat e vajzës dhe pemës

L850.00

Autorë: Andrea Schomburg, Ambrei Fiedler
Përktheu: Borana Spahija
ISBN: 978-9928-08-578-8

Përshkrimi

Natyra takon qytetin. Nxit kureshtjen e fëmijëve për botën që na rrethon. U tregon fëmijëve se miqësia nuk ka kufij.
Pema habitet që pylli i saj i besueshëm është i frikshëm për vajzën. Ndaj e shoqëron të voglën deri në buzë të pyllit. Po ç’lloj bote fillon aty?
Përbindësha që pështyjnë tym, uturima dhe ajër i rëndë!
“Herë-herë, të flasim drejt,
Shumë bukur është edhe në qytet!”

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Aventurat e vajzës dhe pemës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '