SË SHPEJTI TRANSPORT FALAS NË TIRANË

Image Alt
produktet

Lista e Librave

Fletore pune Matematika 6+

L300.00

 

Fletore pune Matematika 6+

Libri përmban: ushtrime, udhëzime, zgjidhje dhe teste kontrolli.

Përshkrimi

Autore: Dituri Malaj, Shpresa Bici
ISBN: 978-9928-08-206-0

 

Vlerësimet

Ende nuk ka Vlerësime

Bej ti veleresimin e pare “Fletore pune Matematika 6+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rr. "Brigada VIII", Kati II Kutia postare 7467 Tiranë +355694044443 botime@mediaprint.al

    '